Instrukcja logowania do konta

Przedstawiamy instrukcję logowania do konta Klubowicza.

Sposób pierwszy.

Krok pierwszy. Jesteś na stronie www.x-forcefactory.pl, kliknij „logowanie”, następnie „nie pamiętasz hasła” i w pole „resetowanie hasła” wpisz adres email*, który podałeś w recepcji podczas wizyty w klubie. Kiedy na podany adres otrzymasz hasło dostępu należy ponownie kliknąć „logowanie”, wpisać hasło i można cieszyć się pełnym dostępem do swojego konta.

Sposób drugi.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klubowiczem skorzystaj z darmowego zakupu free passa. Procedura jest następująca. Kliknij „logowanie”, następnie „kup karnet”, zaznacz „free pass”. Wypełnij wymagane dane: datę – od kiedy chcesz , aby Twój free pass był aktywny, imię, nazwisko, telefon i adres email i kliknij „kup i zapłać”. Na podany adres email otrzymasz hasło dostępu dzięki czemu będziesz miał dostęp do naszego serwisu.

*Jeśli nie podaliście adresu mailowego lub go nie pamiętacie należy do nas napisać na adres recepcja@x-forcefactory.pl podać adres email i po otrzymaniu potwierdzeniu o dopisaniu adresu email od nas należy powtórzy krok pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *