Misja X-Force

Nasza Misja

Nautilus Training Center jest pionierem fitnessu w Polsce i za granicą. Jako pierwszy w Polsce wprowadził do klubów i spopularyzował Program Spinning® oraz maszyny X-Force. Trening metodą Nautilusa oraz jego urządzenia zrewolucjonizowały podejście do treningu kondycyjnego, kulturystyki i rehabilitacji. Kontynuacją wyjątkowo skutecznego treningu jest obecnie program 3-1-5 X-Force.

Nasze ponad 16 letnie doświadczenie na polskim rynku oraz wykwalifikowana kadra trenerska są głównymi czynnikami decydującymi o tym, że kluby X-Force są klubami o najbardziej profesjonalnym podejściu do treningu. Wiele aspektów klubu fitness można w miarę łatwo naśladować, lecz doświadczenie i wiedza zdobywana latami nie jest możliwa do skopiowania.

Badania w dziedzinie fizjologii wysiłku i medycyny sportowej dowodzą, że dobrą formę fizyczną można osiągnąć ćwicząc bezpiecznie, bez nadmiernego wydatkowania energii. Tajemnicą sukcesu jest umiejętność dobrania rodzaju i intensywności ćwiczeń do poziomu wytrenowania i stanu zdrowia osoby ćwiczącej oraz konsekwentne realizowanie programu treningowego.

Nasze motto przewodnie to: „Zdrowy i aktywny styl życia”.

Im więcej właściwych elementów uda się zawrzeć w treningu, tym większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu – założonego celu. Trenerzy klubów X-Force podejmą każde wyzwanie i pomogą zrealizować każdy cel treningowy. Pozytywne nastawienie, Państwa determinacja oraz wiedza i doświadczenie trenerów klubów Nautilus gwarantują osiągnięcie sukcesu.

Naszą misją jest zapewnienie członkom naszych klubów lepszego komfortu życia, dobrego samopoczucia, zdrowia i witalności. Naszymi nadrzędnymi celami są najwyższa jakość oferowanych usług i zadowolenie naszych klientów.