Promocje

3Fitness za 15 zł!

Tylko do końca listopada wejście do klubu to 15 zł. W tej cenie korzystaj ze wszystkiego przez cały dzień – trening wprowadzający, fitness, siłownia, sauny, zajęcia grupowe, spinning. Korzystaj dowolną ilość razy!

X-Force to nie tylko rewolucyjne program treningowy i wyjątkowe maszyny ale także ponad 30 zajęć grupowych w tygodniu i ponad 14 godzin na tydzień najlepszego 2Spinningu w mieście. Zapraszamy także na darmowe porady naszego dietetyka.

Zapraszamy!

Nautilus Training Center ul. Chwiałkowskiego 34, 61-553 Poznań, Tel. 61 833 95 81 


promo fitness spaPromocja cenowa do 30 stycznia 2016. Szczegóły w klubie.                              Skorzystaj z naszych nowych karnetów All Fitness&Spa lub Only Gym&Spa i miej do dyspozycji wszystko czego potrzebujesz. Trening na siłowni, zajęcia grupowe, regenerację w saunie, odnowę biologiczną na basenie i wreszcie relaks i lepszy system odpornościowy dzięki grocie solnej. Przyjdź lub zadzwoń i umów się na pierwszy darmowy trening. Sprawdź nas, porozmawiaj z naszym trenerem i przekonaj się jak być fit.

Nautilus Training Center ul. Chwiałkowskiego 34, 61-553 Poznań, Tel. 61 833 95 81


 

black friday oferta fcbTylko w grudniu cały miesiąc ćwiczeń gratis.
Oferta limitowana – ważna do 21 grudnia lub do wyczerpania zapasów (50 ofert).

Przyjdź już teraz, wybierz swój karnet ale zapłać za niego dopiero w styczniu.

W grudniu ćwiczysz za free!

Zapraszamy

 


 

Od dziś dbaner mailingo końca października lub do wyczerpania zapasów zapraszamy do skorzystania z promocji, którą dla Was przygotowaliśmy razem z naszymi Rehabilitantami z Reha-Active.
Każdy zakup karnetu rocznego z płatnością jednorazową upoważnia do otrzymania darmowego pakietu „Idealna Figura”, „Aktywni” lub „Relaks” o wartości 250 zł!

Szczegóły tu


 

post FCBKupując we wrześniu karnet roczny z płatnością jednorazową otrzymujesz miesiąc gratis.

 

 

 

 


8 przyprowadz znajomegoPrzyprowadź znajomego i zgarnij nawet rok za free.

Za każdego znajomego dostaniesz od nas miesiąc gratis.
Maksymalnie możesz otrzymać 12 miesięcy i przez cały rok cieszyć się dostępem do Nautilus Training Center beż żadnych kosztów. Jedyny warunek to musisz być naszym Klubowiczem z aktywnym karnetem.

Dla znajomego też mamy prezent – poza pełnym dostępem do klubu każda przyprowadzona osoba otrzymuje pierwszy miesiąc gratis!
Szczegóły w recepcji, zapraszamy.