Trenerzy X-Force

 • paulina gorwa
  Paulina Gorwa

  Opis
  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia w Sporcie. Z aktywnością fizyczną związana od dziecka, przez ponad 10 lat trenowała piłkę siatkową, przy okazji zaliczając również liczne półmaratony, maratony oraz biegi z przeszkodami. Cały czas bierze udział w licznych szkoleniach dotyczących zarówno tematyki sportowej jak i fizjoterapeutycznej, aby w kompleksowy sposób pracować z klientem. Głównie zajmuje się treningiem funkcjonalnym i terapeutycznym, czyli w bezpieczny sposób można wrócić do pełnej sprawności po urazie czy chorobie. Dodatkowo specjalizuje się w aktywności fizycznej kobiet w ciąży.
  "Jeśli chcesz znaleźć miłość swojego życia, spójrz w lustro. Zasługujesz na to, co najlepsze, ale za nim uwierzą w to inni, sama musisz to zrobić"
 • Adam Jabłoński
  Adam Jabłoński

  Opis
  Absolwent: Studia stacjonarne I i II stopnia kierunek. Wychowanie Fizyczne, AWF w Poznaniu. Trener klasy drugiej - lekkoatletyka. Instruktor sportu specjalność - pływanie. Instruktor rekreacji ruchowej specjalność - sporty siłowe. Functional Training in Sport, Rehabilitation and Fitness - moduł 1 i 2 Body-Work. Medical Fitness Trainer.
  Ze sportem jestem związany od zawsze. Do niedawna byłem czynnym zawodnikiem skoku wzwyż. Trenowanie tej dyscypliny sportu nauczyło mnie, że osiągnięcie sukcesu wymaga wielu poświęceń i ogromnego zaangażowania. Podjąłem studia na AWF, nie dlatego że chciałem pracować w szkole. Przede wszystkim interesowała mnie zawsze praca z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą od życia i co chcą zrobić ze swoim ciałem, dlatego też zostałem trenerem. Zarażam pasją do sportu i aktywnego trybu życia dzięki swojej osobie oraz urozmaiconym metodom treningowym. Z każdym ustalamy plan treningowy i co najważniejsze cel, do którego dążymy i spełniamy w 100%.
 • emil hrynko
  Emil Hrynko

  Opis
  Absolwent AWFu w Poznaniu, trener II klasy kajakarstwa. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Świata w kajakarstwie.
  Instruktor kulturystyki, fitnessu, instruktor Programu Spinning, pływania, Nordic Walking. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu.
 • olga
  Olga Skorupka

  Opis
  Absolwentka AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział w Białej Podlaskiej, na kierunku Fizjoterapia.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki w ośrodkach takich jak „Corpuss” Rehabilitacja Sportowa w Poznaniu czy Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku. Wiele czasu poświęca na rozwijanie własnej sprawności poprzez uprawianie Lacrosse. Wiedzę teoretyczną łączy z praktyką, aby jak najszybciej doprowadzić pacjentów do pełnej sprawności.
 • Filip 2
  Filip Grabowski

  Opis
  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o specjalizacji trenerskiej z pływania ( trener II klasy/ instruktor nauki pływania) oraz absolwent studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym o specjalizacji dietetyka i poradnictwo żywieniowe.
  Od 2006 roku licencjonowany instruktor kulturystyki i fitness z długoletnim doświadczeniem w zakresie indywidualnej pracy z klientem, układania planów treningowych, doborze odpowiedniej suplementacji oraz planowaniu żywienia dla osób czynnie uprawiających sport.
 • łukasz copy
  Łukasz Narczewski

  Opis
  Absolwent AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając praktyki w ośrodkach takich jak: „Synapsa” w Toruniu, ASGO czy w Wielkopolskim Centrum Rehabilitacji dzieci i młodzieży w Poznaniu.
  W każdej wolnej chwili stara się podwyższać swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Wiele czasu poświęca na rozwijanie własnej sprawności fizycznej po przez uprawianie siatkówki, narciarstwa czy tenisa ziemnego. Interesuje go także odnowa biologiczna, czego wyraz w swojej pracy licencjackiej pt; „Odnowa biologiczna zawodniczek zespołów siatkarskich w okresie rozgrywek ligowych”
 • lukasz b
  Łukasz Burliński

  Opis
  Uzależniony: "W tej chwili mogę śmiało powiedzieć, że jestem od niego uzależniony i nie wyobrażam sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
  Obecnie interesuję się jeszcze cały czas nowym w Polsce programem treningowym jakim jest Crossfit. Dzięki niemu rozwijam swoją sprawność, pokonując kolejne limity i ograniczenia swojego ciała, przekonując się, że jedyne granice są w naszych głowach. Zdaję sobie sprawę, że są osoby silniejsze, szybsze, sprawniejsze ode mnie, ale sukcesywnie pracuję nad tym żeby było ich coraz mniej".