X-force dla kobiet

Korzyści programu treningowego X-Force dla kobiet

xforce-logo

Zbudujesz sylwetkę na jaką zasługujesz

 

pic-women-1Dzięki treningowi negatywnemu na urządzeniach X-Force szybciej osiągniesz zgrabną i jędrną sylwetkę na jaką zasługujesz.

Specjalna budowa urządzeń X-Force intensywnie stymuluje mięśnie, dzięki czemu szybciej się wzmacniają i rzeźbią. A Ty cieszysz się z pięknych, kobiecych kształtów.

Spalaj tkankę tłuszczową nawet kiedy nie ćwiczysz

pic-women-2

Mięśnie, to główny „spalacz” tkanki tłuszczowej w Twoim ciele.

Kilogram mięśni w spoczynku spala od 12 do 15 kalorii na dobę, gdzie kilogram tłuszczu spala tylko od 3 do 4. Żeby szybciej schudnąć wystarczy oprócz racjonalnego żywienia racjonalnie rozbudować swoje mięśnie.

Program treningowy X-Force został tak opracowany, żeby dać Twojemu organizmowi większą stymulację do budowy tkanki mięśniowej i efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej.

Bądź silna!

pic-women-3

Trenując na urządzeniach X-Force skutecznie wzmocnisz swoje mięśnie.

Silniejsze mięśnie znacznie ułatwią wykonywanie codziennych czynności (noszenie zakupów, opieka nad dziećmi itd.) i skutecznie niwelują bóle kręgosłupa związane z siedzącym trybem życia. Ponadto badania wykazały, że silne fizycznie kobiety mają większe poczucie własnej wartości .

Jesteś silna, możesz wszystko!

Rozładuj stres i ciesz się życiem

pic-women-4

Trening siłowy na urządzeniach X-Force to niezwykle skuteczny sposób na rozładowanie napięcia i pozbycie się stresu po całym dniu w pracy.

Przekonaj się sama.