X-force dla mężczyzn

Korzyści programu treningowego X-Force dla mężczyzn

xforce-logo

Zwiększysz masę mięśniową oraz rozbudujesz klatkę piersiową – skuteczniej

pic-men-1Czy wiedziałeś, że możesz znacznie więcej ciężaru opuścić niż podnieść?

Czy wiedziałeś o tym, że koncentrując swoją uwagę na ruchu negatywnym mięśni (opuszczaniu) możesz uzyskać znacznie lepsze rezultaty treningowe niż koncentrując się na ruch pozytywny – wyciskanie, podnoszenie?

Dzięki opatentowanym urządzeniom X-Force, możesz w pełni czerpać z korzyści jakie daje trening negatywny. A zwiększony ciężar o 40% przy każdym opuszczaniu, da Twoim mięśniom silny impuls do wzrostu.

Dla Ciebie oznacza to osiągnięcie szybszych rezultatów w postaci atletycznej muskulatury i rzeźby.

Zdobędziesz silną, atletyczną sylwetkę

pic-men-2Dodatkowe obciążenie przy negatywnym ruchu mięśni, w połączeniu z koncepcją 3-1-5, da Tobie potężną siłę mięśniową – szybciej.

Koncepcja 3-1-5, definiuje czas jaki poświęcamy na wykonanie poszczególnych etapów pracy mięśniowej.

  1. Podnoszenie (praca pozytywna mięśni) 3 sekundy
  2. Zatrzymanie (praca statyczna mięśni) 1 sekunda
  3. Opuszczenie (praca negatywna mięśni) 5 sekund

Płynne ruchy oraz odpowiednia sekwencja stanowi o wysokiej efektywności takiego treningu. Dzięki koncentracji na ruchu negatywnym, Twoje mięśnie będą w najlepszej formie, a Ty będziesz dumny ze swojej sylwetki.

Poprawisz siłę i moc mięśni

pic-men-3Trening na urządzeniach X-Force zapewnia wyższy poziom nacisku na jednostkę ruchową i większą stymulację zaangażowanych włókien mięśniowych oraz działa na całą strukturę stawową. Skutkuje to zwiększeniem siły i mocy mięśniowej, stabilnością oraz większym zakresem ruchów.

Maszyny X-Force, to nowa era w urządzeniach do treningu siłowego. Od teraz, tylko w Nautilus Training Center.

Efekty monitorowane pod okiem trenerem

pic-men-4Abyś miał pewność, że jesteś na dobrej drodze do realizacji swojego celu treningowego skorzystaj z comiesięcznych konsultacji z trenerem oraz pomiarów ciała.

Dzięki nim będziesz dokładnie wiedział, w którym miejscu się znajdujesz i co masz dalej robić, żeby zbudować mięśnie o jakich zawsze marzyłeś.